Skip to content

Ida-Tallinna Keskhaigla veebileht

Pikaajalise koostöö käigus oleme loonud Ida-Tallinna Keskhaigla uue veebilehe ning sellele eelneva tehnilise analüüsi, mille eesmärgiks oli funktsionaalsuse ja lõpptarbijale suunatud lahenduste kasutajasõbralikumaks muutmine.

EAST TALLINN CENTRAL HOSPITAL website image

Kliendi kirjeldus

Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) on üks Eesti suurimad haiglaid, mille ravivaldkonnad on jaotunud seitsmesse iseseisvasse kliinikusse: diagnostikakliinik, sisekliinik, silmakliinik, naistekliinik, kirurgiakliinik, taastusravikliinik ning õendus- ja hooldusabikliinik. Kliinikute all tegutsevad veelgi kitsamalt erialale spetsialiseerunud keskused ja osakonnad.

Meie pikaajalise koostöö käigus oleme loonud haigla uue veebilehe ning sellele eelneva tehnilise analüüsi, mis järgib täpselt kasutatava platvormi võimalusi ja loogikaid. Uue veebilehe eesmärgiks oli funktsionaalsuse ja lõpptarbijale suunatud lahenduste kasutajasõbralikumaks muutmine ning platvormi uuendamine ja ajakohastamine kasutades Drupalit.

Väljakutsed ja lahendus

  • Väga mahuka infokogumi loogiline struktureerimine ning veebilehe disaini ja arhitektuuri väljatöötamine.
  • Teenuste seoste loogika olulisus - erinevaid teenuseid keskustes ja kliinikutes on sadu ning nende omavaheline ühendamine Drupali arenduses.
  • Kasutajamugavuse arendamine avalehel esineva automaatse Elasticsearch otsinguribaga, mis võimaldab sammhaaval kitsendavate otsingukriteeriumite loomist.

Loodud väärtus

  • Isehallatav mugav sisuhaldusplatvorm, kus on võimalik luua vorme, muuta tekste ja bännereid ning seega jagada operatiivselt infot kõigile osapooltele (patsientidele, külastajatele, partneritele jm).
  • Kogu veebileht on ümberorganiseeritav. Drupal võimaldab ehitada veebilehe moodulitest ning hallata ja ringi tõsta menüüvalikuid.
  • Oluline infokandja meditsiinieriala inimestele - veebileht sisaldab juhendeid ja käsiraamatud, uudistemoodulit, koolituste-konverentside kalendrit ja palju muud.

Liik

Veebilahendus

Kasutatud tehnoloogiad

Drupal

Külasta lehte