Skip to content

Tallinna Ülikooli veebileht

Tallinna Ülikooli uus veebileht on loodud Drupal 8 platvormi peale. Web Expert lõi vastavuses TLÜ uue stiiliraamatuga ka veebilehe uue disaini. Veebilehe disainiga suunatakse põhiline fookus erinevatele õppetasemetele, et kasutajad leiaks kohe endale sobiva teemavaldkonna. TLÜ uus veebileht kasutab liquid layouti (sama leht mugavalt kasutatav nii arvutis kui mobiilses seadmes) ning valideerub WCAG 2.0 AA standardiga.

Tallinn University website image

Lahenduse kirjeldus

Tallinna Ülikooli veebilahenduses kasutatakse mitmeid erinevaid sisutüüpe ning peale tavapäraste uudiste, sündmuste ja sisulehtede on kasutuses ka custom sisutüübid nagu õppekava, õppekavade nimekiri ja meediavärava lahendus kolme eri sisutüübiga.

Peamine raskuspunkt antud veebilehe arendusel oli veebilehe väga paljude muutmisvõimaluste andmine administraatoritele. Sisuliselt lõime olukorra, kus veebilehe administraator saab eri tüüpi lehtedel kasutada kõiki erinevaid disainitud sisuelemente – näiteks hariliku sisulehe saab teha väga kustomiseeritud maandumisleheks, kus on kasutatud suurt avalehe slaiderit, eemaldatud vasak menüü, lisatud akordioni lahendus sisu struktureerimiseks ning palju muud.

TLÜ veebileht on liidestatud LDAPi baasil TLÜ siseveebiga ning võimaldab TLÜ töötajate sünkroniseerimist veebilehega.

 

TLÜ Konverentsikeskuse süsteem

Konverentsikeskus pakub täisteenust ürituskorralduseks - süsteemi kaudu on võimalik rentida ülikooli ruume ning viia läbi neis enda vajadustele vastav üritus. Kõik vajaliku sujuvaks planeerimiseks tagab süsteem - tingimustega registreerimise ja külaliste haldamise, kakskeelse lisainfo jagamise ürituse kohta ning ka maksmisvõimaluse läbi Maksekeskuse liidestuse.

Korraldatav sündmus saab oma maandumislehe, mida saab süsteemi kasutaja vastavalt enda soovile redigeerida - lisada menüüvalikuid ja kujundada vastavalt oma stiilile. Kasutaja hallatavad standardsed sisulehed koos erinevate moodulitega (näiteks vormidega) ongi Drupal 8 platvormi põhivõimekuseks, seega saab antud juhul klient luua üritusele justkui päris oma kodulehe.

Liik

Veebilahendus

Külasta lehte