Skip to content

Rakvere Linnavalitsus

visitrakvere.com veebilehe loomine

Image from Rakvere website

Kliendi lühikirjeldus

Rakvere on kiiresti arenev, pika ajalooga kaasaegne linn, kus on palju rohelust ja mitmekesist kultuuri. Visitrakvere.com veebilehe eesmärgiks on pakkuda informatsiooni sise-ja välisturistile Rakvere linna turismiobjektide, toimuvate sündmuste ning toitlustus-ja majutusettevõtete kohta.

Vajadus ja lähteülesanne

Rakvere on väga äratuntava kuvandi, mitmekülgse kultuurielu ja põneva ajalooga linn. Projekti eesmärgiks oli luua visitrakvere.com veebileht, mis pakuks terviklikku ja ülevaatlikku lahendust linna turismivaldkondlike teenuste ja võimaluste tutvustamiseks. Kokkuvõttes oli eesmärgiks linna külastavate turistide hulga suurendamine ning nende külastuskogemuse parendamine läbi tervikliku info kättesaadavuse.

Lahenduse kirjeldus

Professionaalse tulemuseni jõudmisel mängis suurt rolli aktiivne ja regulaarne koostöö tellijaga. Lõime Drupal 9 platvormile veebilehe, mille funktsionaalsus ja liidestused said kirjeldatud analüüsi töötubades koostöös kliendiga. Web Expert töötas välja kogu disainikontseptsiooni. Lehele on loodud liidestus EASi turismiobjektide sündmuste toomiseks visitrakvere.com lehele. RSS voo integratsiooni alusel on võimalik sisu kuvada ka muudelt veebilehtedelt. Lisaks kuvatakse lehele sisu VisitRakvere Facebooki ja Instagrami kontodelt.

Liik

Veebilahendus

Kasutatud tehnoloogiad

Drupal

Külasta lehte