Veebilahendused

Web Expert on koht, kus innovaatilised ideed leiavad endale digitaalse partneri. Pakume kliendile konsultatsiooni ja areneme ühiselt koos teie ideedega. Soovime pakkuda visuaalselt põnevaid ja töötavaid lahendusi, mis on arendatud vajadustega käsikäes.

Portaalid

Meie kogenud meeskond on heaks partneriks idee edasi arendamisel ja analüüsil. Oleme korduvalt aidanud ideel kasvada töötavaks äriks - oma teadmistega oskame juba esmastes etappides ette näha kitsaskohti ja pakkuda probleemidele lahendusi. Aastate jooksul oleme loonud portaale väga erinevates valdkondades, kuid läheneme igale uuele projektile puhta lehega, sest iga äri on unikaalne ja nii peaks olema ka lahendus.

Referents

Hotelliveeb

Hotelliveeb on esimene omalaadne portaal Eestis reaalajas hotelli- ja majutuspakettide broneerimiseks. Portaali eeliseks seniste lahenduste ees on see, et hotellide esindajad saavad reaalajas ise hallata oma hotelli majutuspakette, nende saadavust ja hindu. Need võimalused muudavad Hotelliveebi teiste analoogsete portaalide ees oluliselt paindlikumaks ja vahetumaks.

Loe lähemalt

E-kaubandus

Eristumiseks ei piisa täna enam e-poe omamisest, vaid see peab olema ka mugav, et täita klientide ootusi lihtsuse osas. Turvaline ja kiire e-pood on usalduse loomise ja ostude sooritamise juures hädavajalik. Meie võimsuses on ehitada keerukaid e-poe süsteeme, mille struktuur on üles ehitatud lähtudes müüdavatest toodetest ja äriloogikast ning mis nõuavad erilahendusi funktsionaalsuse osas.

Meie meeskonna kompetents võimaldab luua süsteeme, mis arvestavad äri eripäradega - erinevad kliendirollid, kliendispetsiifiline hinnapoliitika ja arveldusvõimalused. Võimalusi on palju ning siiani ei ole me sattunud probleemi otsa, millele ei ole lahendust leidnud.

Referents

Rehvid.com

Rehvid.com ehk Vevid AS tellis meie käest uue veebipoe, kus edukalt müüa autorehve ja velgi. Nende olemasolev lahendus ei toiminud enam piisavalt hästi, sest nende senine veebiarenduse partner polnud võimeline pakkuma piisavalt hästi toimivaid lahendusi lühikese aja jooksul.

Loe lähemalt

Meie kogemus e-poodide alal põhineb mitmetel üldtunnustatud e-poe platvormidel nagu Magento, Prestashop, WooCommerce. Pakume liidestusi erinevate majandustarkvarade, kullerteenuse pakkujate ja makselahendustega, mis muudavad e-poe haldamise mugavaks ja optimeerituks.

Veebilehed

Meie teenuste hulka kuulub ka veebilehtede väljatöötamine nõudlikumatele klientidele, mida iseloomustab personaalsus ja detailideni läbimõeldus. Meie veebilehed aitavad teie ettevõtte tuua esile konkurentide seas ja meie disainerite põhjalik planeerimine kasutusmugavuse osas tagab info selge ja loogilise esitluse. Kõik meie veebilehed on arendatud heaks tavaks peetavaid standardeid silmas pidades ja on skaleeruvad ehk mobiilsetele seadmetele optimeeritud.

Drupal

Drupal

Oleme Drupali spetsialistid. Viimase paari aasta jooksul oleme kujunenud üheks juhtivaks Drupali arendusega tegelevaks ettevõtteks Eestis.

Loe lähemalt

Referents

Nordecon

Web Expert OÜ omab pikaajalist kogemust Eesti ühe suurima ehituskontserni, Nordecon ASiga. Nordecon.com eelmise veebilehe valmimisest oli möödunud aastaid, mille tõttu saime võimaluse luua uus ja tänapäevase disainiga koduleht.

Loe lähemalt

Veebilehtede loomisel kasutame muuhulgas populaarseid sisuhaldussüsteeme nagu Drupal, Wordpress, Joomla, kuid oleme võimelised arendama ka mitmetele muudele platvormidele. Teile sobiliku sisuhaldussüsteemi selgitame välja analüüsides teie vajadusi.