Taustapilt

Ramirent

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Aitasime Ramirentil kohandada ettevõtte näo veebis Baltikumi turule sobivaks ning lõime veebilehe Eesti, Läti ja Leedu jaoks.

www.ramirent.ee

Ärilisest aspektist oli loodaval veebilehel kõige olulisem toodete ja kontaktinfo ülevaatlik välja kuvamine ja kiire leitavus.

Sellest tulenevalt sai loodud veebilehele infomahukas tootekataloog, mis annab ülevaate kõikide Ramirenti poolt väljarenditavate toodete kohta.

Tooted on jagatud parema leitavuse huvides pea- ja alamkategooriatesse. Toote kaardil kuvatakse toodete kohta kogu oluline info ja tehniline spetsifikatsioon.

Et lihtsustada klientidel vajalike seadete rentimist kuvatakse iga toote juures selle saadavust erinevates esindustes reaalajas. Et seda võimaldada, ühildasime veebilehe tootekataloogi Ramirenti rendisüsteemiga. Tootekataloogis on klientidele ka mugav võimalus renditellimuse komplekteerimiseks ja esitamiseks.

Rendipunktide kontaktinfo kuvamiseks on veebilehel esinduste sektsioon. Kiirema leitavuse huvides jagasime rendipunktid regioonideks. Iga rendipunkti kohta kuvatakse põhikontaktinfo ning töötajate nimekiri koos piltide ja kontaktinfoga.

Veebileht on kohandatud ja mugavalt kasutatav arvutites, tahvlites ning nutitelefonides. Nutitelefonis oleme loonud kliendile võimaluse valitud esinduseni navigeerimiseks.

Loodud veebileht on Ramirenti töötajate poolt hallatav läbi sisuhaldusliidese WECMS. Läbi siuhaldusliidese on lihtsasti ja kiirelt hallatav kogu veebilehe sisu alates menüüstruktuurist ning tekstilehtedest lõpetades toodete ja kontaktinfoga.

Ramirent