Taustapilt

Nordecon

Web Expert OÜ omab pikaajalist kogemust Eesti ühe suurima ehituskontserni, Nordecon ASiga. Nordecon.com eelmise veebilehe valmimisest oli möödunud aastaid, mille tõttu saime võimaluse luua uus ja tänapäevase disainiga koduleht.

www.nordecon.com

Disaini loomisel võtsime aluseks puhta üldilme loomise, mis mõjuks selgelt ja kontrastselt. Suurele ettevõttele kohaselt pidi koduleht mõjuma kindlust ja usaldusväärsust tekitavalt. Rõhk veebilehe disainis oli kvaliteetsema ja ilusama pildimaterjali kasutamisel, mis võimaldab lehe külastajal imetleda Nordeconi poolt loodud erinevaid projekte – kortermajadest kuni magistraalideni. Disain sai innustust skandinaavialikust stiilist – lihtne ja puhas, kuid siiski funktsionaalne ja informatiivne.

Nordecon.com veebileht baseerub meie enda WeCMSil ning selle kaudu on lahendatud kõik standardsed sisuhalduse tegevused alates sisuartiklite haldusest kuni uudiste ja erinevate vormide lisamiseni. Veebileht on tõlgitud nelja keelde ning lahendatud on ka mobiilisõbralikkus. Leht on responsive, mis tähendab, et ekraanil kuvatu kohaneb vastavalt ekraani suurusele.

Ramirent