Taustapilt

Hotelliveeb

Hotelliveeb on esimene omalaadne portaal Eestis reaalajas hotelli- ja majutuspakettide broneerimiseks.

www.hotelliveeb.ee

Portaali eeliseks seniste lahenduste ees on see, et hotellide esindajad saavad reaalajas ise hallata oma hotelli majutuspakette, nende saadavust ja hindu. Need võimalused muudavad Hotelliveebi teiste analoogsete portaalide ees oluliselt paindlikumaks ja vahetumaks.

Portaali külastajatel on võimalik tutvuda pakutavate pakettide info, saadavuse ja hindadega ning sooritada ostu ilma kartuseta, et pakett ei ole soovitud kuupäeval saadaval või on muutunud selle hind.

Hotelliveeb

Selleks, et külastajal oleks suure hulga pakettide sealt võimalik kiirelt endale sobilik leida on paketid kategoriseeritud ning nende täpseks otsimiseks saab kasutada filtrit. Filtrisse saab külastaja lisada kõik olulisemad parameetrid nagu paketi tüüp, piirkond või hotelli nimi, saabumise aeg, inimeste arv, hinnavahemik ning vajadusel ka juba väga spetsiifilised nõudmised paketi või hotelli kohta. Selle põhjal kuvab lahendus külastajale soovitud perioodiks otsingutingimustele vastavad paketid. Pakette saab järjestada erinevate parameetrite järgi nagu hind, populaarsus või klientide antud hinnang. Broneerimisprotsess on kiire ja lihtne ning tasuda saab erinevate makseviisidega või hotellis kohapeal. Eriti kiire ja mugav on pakette osta registreerununa püsikliendiks. Lisaks on võimalik püsikliendina teenida preemiapunkte, mille eest saab valida omale auhindu.

Loomulikult on portaal mugavalt kasutatav ka tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Tänu portaali tehnilisele lahendusele ei pea portaali omanik info haldusesse oma aega ja energiat suures mahus panustama. Info päevakajalisena hoidmisega tegelevad hotellid ise. Hotellid ja kliendid saavad tehinguid otse omavahel teha. Portaali halduri ülesanneteks on vaid portaali üldinfo uuendamine ning vahendustasude ja arveldustega tegelemine.

Mobile
hotelliveeb