Taustapilt

Gurmanization

Gurmanization on Venemaa suurlinnades restorani laudade broneerimise teenust pakkuv portaal.

www.gurmanization.ru

Enne portaali loomist tuli inimestel, kes soovisid restorani lauda broneerida, helistada või käia läbi mitmed restoranid, et leida soovitud ajaks vaba laud. Portaali loomisega loodi keskkond, kus restoranid saavad oma täituvust läbi portaali hallata ning pakkuda klientidele reaalajas laudade saadavuste kontrollimise ja vabadele laudadele broneeringu tegemise võimalust.

Selleks, et meelepärase restorani ja sinna vaba laua leidmine oleks lihtsam, on võimalik restorane otsida erinevate parameetrite järgi nagu kuupäev ja kellaaeg, köök (millist toitu eelistatakse), piirkond, hinnang ja hinnaklass. Lihtsalt laua broneerimisele alternatiivina on võimalik broneerida ka eripakkumisi, mis sisaldavad allahindlust, erimenüüd, boonuspakkumisi või muud huvitavat.

Demo

Broneerimise protsess on lihtne ja kiire ning nii broneerija kui ka restoran saavad kohe pärast broneeringu tegemist vastava info broneeringu kohta.

Restoran näeb temale tehtud broneeringuid oma keskkonnas spetsiaalses broneeringute kalendris. Broneeringute kalendris saab restoran määrata erinevatel päevadel ja aegadel laudade saadavust, mille ulatuses saab laudu broneerida.

Läbi broneeringu restorani külastanud kliendid saavad pärast külastust jätta restorani kohta oma kommentaari ning anda hinnangu.

Demo
gurmanization