Taustapilt

Carstop

www.carstop.ee

Carstop on meie pikaaegne ja hinnatud klient, kellel oli soov veebilehe uuendamiseks. Carstopi uue kodulehe rõhk sai koostöös kliendiga asetatud suurele kaardielemendile, mis ühteaegu annab hea ülevaate Carstopi esindustest Eestis ning teisest küljest mõjub värske ja interaktiivse lahendusena.

Uuendasime kogu veebilehe disaini ja funktsionaalsust, tuues lisaks varasematele võimalustele juurde ka n-ö esinduste kodulehed, mis võimaldaks kasutajatel leida konkreetse esinduse kontaktid, asukoha ja pakutavad teenused mugavalt ühest kohast. Esinduste kodulehed on eraldi hallatavad ning sellega vähendavad keskse administraatori töökoormust.

Carstopi veebilehega on liidestatud auto numbrimärgiotsing (ARK), mis võimaldab kasutajal esitada hinnapäring esindusele nii, et kogu auto kohta vajalik info jõuab Carstopini vaid auto registreerimisnumbri sisestamisel.

Carstopi veebileht on loodud Web Experti enda WeCMSile (sisuhaldussüsteem), milles on mugav hallata sisu, tõlkeid ning kasutajaid. Carstopi uus veebileht loodi skaleeruva disainiga (Responsive web design), kus veebileht arvestab seadme ekraanisuurust, millega kasutaja kodulehte vaatab ning kohandub vastavalt sellele.

carstop