Skip to content

Sky Media Group

Sky.ee 2.0 veebikeskkonna loomine

Sky front page image

Kliendi lühikirjeldus

Ägedaimate Eesti raadiojaamade kodu ning auhinnatud muusika- ja meelelahutusportaal

Vajadus ja lähteülesanne

Ülesandeks oli kaasajastada Sky.ee portaali disaini ja parendada kasutusmugavust, luues eeldused lehekülastuste ning reklaamitulu kasvuks, pakkudes samal ajal külastajaile jätkuvalt atraktiivset meelelahutuslikku sisu. Eesmärgiks sai kogu lahenduse uuendamine kaasaegsele ning perspektiivikamale platvormile, mis pakuks lihtsamat haldust ja mitmekesisemaid võimalusi.

Lahenduse kirjeldus

Oluline äriline eesmärk uue portaali puhul oli kampaaniate esiletoomine ning rohkemate osalejate kaasamine. Loodud lahendus võimaldab genereerida lisavõimalusi andmete kogumiseks, et saata soovijatele ka uudiskirju. Uudiskirjad omakorda toovad lehele rohkem kasutajaid ning uudiskirjadesse tekkis reklaami müümise võimalus. Eesmärgiga tuua kasutajaid uuesti veebilehele tagasi, uuendasime portaali kommentaariumit, mille puhul lõime külastajatele võimaluse artikli all anonüümselt, ilma kasutajakontota oma arvamust avaldada.

Arenduse käigus lõime võimaluse pakkuda portaalis ka tasulist sisu, mis suurendab lisatulu teenimise võimalusi ja annab võimaluse eksklusiivsemat sisu eraldi hinnastada.

Uuendatud portaali kasutajasõbralikum disain teeb külastajale lehel viibimise oluliselt meeldivamaks. Külastaja teab ja oskab otsida omale meelepäraseid rubriike ja teemasid, vahetada raadiojaamasid ja osaleda loosimistes/mängudes. Uue disainiga kaasnesid ka uued ja paremini kohandatud bänneripinnad, mis genereerivad rohkem näitamisi ja ühes sellega ka suuremat reklaamitulu. 

Portaali uuendamine on jätkuvalt pidevas arengus.

Liik

Veebilahendus

Kasutatud tehnoloogiad

Külasta lehte